Фото Персони

Не було сил: дружина Віктора Павліка показала себе у сльозах

реп'яхова

Дружина народного артиста України Віктора Павліка, блогер Катерина Реп’яхова показала себе заплакану і сказала, що вона не мала сил виходити на зв’язок із підписниками в Instagram.

У stories Катерина вибачилася перед шанувальниками за свою відсутність, пояснивши це тим, що їй потрібний був відпочинок.

Зараз дивляться

– Доброго ранку. Я тут. Вибачте, що так пропала. Мені дуже потрібний був відпочинок. Зараз приведу себе до ладу і вийду до вас, – написала Реп’яхова.

Далі вона оприлюднила фотографію, де показала, який вигляд мала два дні. У кадрі Катерина постала зі сльозами на очах.

– У мене правда не було сил виходити в stories, – повідомила блогерка.

Можливо, стан Катерини пов’язаний з останніми подіями. Справа в тому, що нещодавно дружина Віктора Павліка розповіла про сварку з чоловіком. Вона у сльозах заявила, що він її образив. Крім того, Реп’яхова сказала, що після цього вони, можливо, не будуть разом, оскільки вона одна в цій війні.

Згодом Реп’яхова все ж таки вийшла на зв’язок із підписниками і сказала, що має прокоментувати причину сварки з чоловіком. Блогер заявила, що Віктору протягом багатьох років вселяли, що він винний в усіх гріхах.

– У не спроможності, не самостійності іншої людини винен мій чоловік. І навіть у смерті свого сина. Із цим дуже складно жити. Віктор Павлік дуже уважна людина та інша людина це добре знає та тисне на його слабкі місця, – написала Катерина.

Реп’яхова сказала, що її чоловік готовий працювати над цим почуттям провини з психологом, заради збереження їхнього шлюбу.

– Віктор Павлік надто добрий та інша людина цим користується. А я не можу на це дивитися спокійно, але ми впораємося! Заради Михасика! Чоловік мені пообіцяв, що в нашому житті більше не буде зла, – підсумувала Катерина.

Катерина Реп'яхова

Під війною Катерина може мати на увазі конфлікт із Ларисою Созаєвою. Справа в тому, що Реп’яхова подала позов до суду проти колишньої дружини співака, однак її заяву відхилили через неправильне оформлення документа.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка