Аліна Паш, Wellboy чи Kalush? Хто поїде на Євробачення від України (голосування)

Аліна Паш, Wellboy чи Kalush? Хто поїде на Євробачення від України (голосування)

Оргкомітет 24 січня оприлюднив повний список фіналістів відбору на Євробачення 2022 року. Загалом до списку увійшли вісім учасників.

Список фіналістів:

  • Аліна Паш – Тіні забутих предків
  • Cloudless – All be Alright
  • Kalush Orchestra – Stefania
  • Michael Soul – Demons
  • Our Atlantic – Моє кохання
  • Roxolana – Girlzzz
  • Wellboy – Nozzy Bossy
  • Barleben – Hear My Word

Проте який нацвідбір без скандалу, хоч і невеликого. Буквально після оголошення фіналістів у мережі з’явилася інформація, що трек Head Under Water співака Laud не відповідає правилам Євробачення. Річ у тім, що згідно з правилами конкурсу, трек не мав бути представлений раніше 1 вересня 2021 року. А ось пісня Head Under Water публікувалася на YouTube, хоч і в іншому вигляді, та й співав під гітару її інший виконавець.

Зараз дивляться

І тут незрозуміло, чи оргкомітет спочатку думав, що цього ніхто не зрозуміє і пісня під шумок пройде, чи це просто факап, і спочатку ніхто каверзи не помітив.

Проте, хай там як, наслідком стало те, що Laud дискваліфікували, а його місце посів інший співак – Barleben із піснею Hear My Word.

Загалом серед конкурсантів є імена, які давно знайомі українцям, наприклад, Аліна Паш. Також присутні й ті, хто яскраво сяяв у 2021 році – Wellboy, Kalush Orchestra. Та й куди без учасників, які з першого разу не здаються. Йдеться про Cloudless, які хотіли поїхати на Євробачення у 2020 році.

І вже традиційно у списку фіналістів відбору на Євробачення є нові імена: Roxolana, Our Atlantic, Michael Soul.

Факти ICTV створили попереднє голосування за переможця національного відбору на Євробачення 2022, в якому кожен може відстояти свого фаворита.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка