Немає Facebook – немає проблем: мережа обговорює появу Meta

Facebook

Facebook став Meta. Про ребрендинг і нову назву компанії оголосив Марк Цукерберг на презентації.

Мережа миттєво відреагувала на ребрендинг Facebook і вибухнула яскравими мемами. Зібрали найцікавіші з них.

Зараз дивляться

Чому Facebook став Meta

За словами Марка Цукерберга, ребрендинг Facebook має показати, що це не лише однойменна соціальна мережа, а й інші проекти великої організації – WhatsApp, Instagram, Oculus та інші активи.

Сама соцмережа Facebook збереже звичну назву.

Віце-президент Facebook Ендрю Босворт запевнив, що ключовою особливістю “метасвіту” буде відчуття присутності та взаємодії з іншими людьми через цифрові простори.

Раніше навколо компанії Facebook спалахнув неабиякий скандал. 17 зарубіжних ЗМІ опублікували десятки тисяч сторінок внутрішніх документів компанії (так званих Facebook Papers), які показали всі недоліки соцмережі та її вплив на користувачів.

Соцмережу звинуватили у поширенні дезінформації перед виборами 2020 року, а самого Цукерберга – у бездіяльності під час поширення інформації, яка могла підштовхнути протестувальників до штурму Капітолію США.

Здається, у житті Цукерберга настала чорна смуга. Крім скандалу з Facebook, у бік голови компанії посипалися й інші звинувачення.

Колишні співробітники подали до суду Цукерберга та його дружину за сексуальні домагання та дискримінацію. Пізніше до цих звинувачень додалася і затримка у зарплаті.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка