Тепер офіційно: Євробачення 2023 пройде у Великій Британії

Тепер офіційно: Євробачення 2023 пройде у Великій Британії
Джерело: Depositphotos

Євробачення 2023 року пройде у Великій Британії. Про це заявили в Європейському мовному союзі.

– Європейський мовний союз та BBC раді підтвердити: музичний конкурс Євробачення-2023 проходитиме у Великій Британії, – повідомили організатори.

Це сталося після рішення EBU про те, що конкурс не може пройти в Україні з міркувань безпеки. Навіть прохання Бориса Джонсона не допомогло — прем’єр-міністр Великої Британії звернувся до EBU з проханням переглянути своє рішення щодо зміни локації.

– Ми надзвичайно вдячні, що BBC погодилася провести конкурс пісні Євробачення у Великій Британії у 2023 році, – сказав виконавчий керівник Євробачення Мартін Остердаль.

Глава Суспільного Микола Чернотицький наголосив, що конкурс буде не в Україні, а на підтримку України.

Зараз дивляться

– Я впевнений, разом ми зможемо додати цій події український дух та ще раз об’єднати всю Європу навколо наших спільних цінностей світу, підтримки, уславлення різноманітності та таланту, – заявив Микола Чернотицький.

Представники Суспільного працюватимуть із ВВС над розробкою та впровадженням українських елементів у шоу 2023 року. Для України передбачені й інші пріоритети – як країна-переможець Євробачення 2022 року, наші музиканти автоматично потраплять до півфіналу майбутнього конкурсу.

Раніше організатори Євробачення заявляли, що конкурс 2023 року може пройти в Латинській Америці. Так вони хотіли перенести захід якнайдалі від Росії, а також вийти на новий ринок. Статистика показала, що фанатів Євробачення дуже багато у містах Аргентини, Бразилії, Чилі чи Мексики.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка