Фото Мода

Складно морально та фізично: Олександра Яремчук про скасування Міс світу 2021

Складно морально та фізично: Олександра Яремчук про скасування Міс світу 2021

Міс Україна 2021 Олександра Яремчук, яка мала представляти нашу країну на Міс світу 2021, висловилася про скасування міжнародного конкурсу краси.

За словами Яремчук, вона шкодує, що конкурс перенесли. В Instagram Олександра опублікувала селфі. Дівчина зображена на тлі природи Пуерто-Ріко, а на її плечах красується прапор України.

– Захід скасували через ситуацію з Covid-19. Це був дуже складний місяць як морально, так і фізично. Розчарована та сумно, що стільки часу, сил та енергії пішло на цю підготовку, – написала Олександра під публікацією.

Фінал конкурсу Міс світу 2021 екстрено скасували за кілька годин до початку трансляції через хворобу учасниць. Захід мав відбутися у ніч на 17 грудня за київським часом.

Зараз дивляться

За словами організаторів міжнародного конкурсу, фінал вирішили відкласти після консультацій з вірусологами, медичними експертами та департаментом охорони здоров’я Пуерто-Ріко. Також ними запроваджений негайний карантин.

Учасниці зможуть повернутися до своїх країн лише після відповідного дозволу.

Варто зазначити, що спочатку захід мав відбутися в 2020 році. На який термін перенесли його цього разу – поки що невідомо.

Все, що відомо про Міс світу 2021 – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка