Фото Персони

Міс Україна 2021: що відомо про 22-річну Олександру Яремчук

Александра Яремчук

22-річна Міс Україна Олександра Яремчук представить нашу країну на міжнародному конкурсі Міс світу в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко.

Дівчина родом з Вінницької області, зараз проживає і навчається в Києві. Олександра також успішно закінчила Київський економічний університет за спеціальністю Менеджмент бізнес-організації.

Ще з юних років переможниця конкурсу пов’язала своє життя з танцями. За її словами, вона стала справжнім профі й розвивала свій талант як в Україні, так і за її межами.

Крім танців, дівчина захоплюється спортом, а також віддає перевагу активному способу життя. Олександра також любить займатися тенісом, а у вільний час захоплюється психологією.

Конкурс Міс Україна 2021 відбувся 21 жовтня. Яремчук отримала довгоочікувану ексклюзивну корону вартістю $3 млн. Цінність аксесуар має не тільки через велику вартість — прикрасу створив легендарний ювелір Джейкоб Арабо, який використовував біле золото і величезну кількість діамантів та сапфірів. Переможниця конкурсу також отримала 500 тис. грн.

Національний конкурс Міс Україна проводиться з 1991 року. Титул найкрасивішої дівчини країни досі зберігала Маргарита Паша.

Фото: Олександра Яремчук

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка