Названо імена ведучих нацвідбору на Євробачення 2022

Названо імена ведучих нацвідбору на Євробачення 2022

Стало відомо, хто стане ведучими національного відбору на Євробачення 2022 від України.

На основній сцені перед глядачами в 2022 році з’явиться Маша Єфросиніна. За лаштунками з артистами спілкуватиметься Тимур Мірошниченко.

Варто зазначити, що Маша Єфросиніна вже вела пісенний конкурс Євробачення в 2005 році після того, як співачка Руслана привезла Україні перше місце в 2004 році.

Зараз дивляться

Тимур Мірошниченко, своєю чергою, незмінний коментатор Євробачення на Громадському мовнику, зокрема й дитячого.

Раніше ведучим відбору на Євробачення був Сергій Притула, проте він заявив, що цього року не планував приєднуватись до нацвідбору.

Сьогодні, 24 січня, відбулася пресконференція, в рамках якої стали відомі фіналісти нацвідбору на Євробачення 2022 від України. Всього вісім артистів візьмуть участь у фіналі. Також названо пісні, проте не всі музиканти поки що їх презентували громадськості.

Крім того, традиційно відбулося жеребкування між учасниками – в якому порядку виступатимуть. У 2022 році організатори конкурсу вирішили не відразу оголошувати номер учасника, а поділили фінал на дві частини.

Так, наприклад, хтось із фіналістів виступить у першій половині фіналу, хтось – у другій. В якому порядку виступатимуть учасники відбору на Євробачення 2022 – дивіться на Фактах ICTV.

Зазначимо, цього року Громадський мовник проводить нацвідбір без СТБ. Фінал відбору на Євробачення 2022 пройде 12 лютого о 19.00 у прямому ефірі  телеканалу UA: Перший в форматі телевізійного концерту.

Сам міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2022 відбудеться в Турині (Італія).

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка