Карантин та попередня реєстрація: Німеччина оновила правила в’їзду для українців

Туристы
Джерело: Depositphotos

З 30 січня Україна занесена до списку країн високого ризику для Німеччини, тому для мандрівників діятиме низка нових правил.

Про це повідомляє посольство України у Німеччині.

Українці повинні будуть виконувати вимоги щодо електронної реєстрації та проходження карантину.

Зараз дивляться

Це означає, що громадяни України перед прибуттям до Німеччини мають зареєструватися на сайті: Цифрова реєстрація в’їзду. Також перед в’їздом варто мати підтвердження реєстрації.

Після в’їзду до Німеччини доведеться пройти карантин. У посольстві зазначили, що люди, які в’їжджають після перебування у зоні високого ризику, повинні проходити 10-денну ізоляцію (зокрема українці). А ось ті, хто в’їжджають після перебування в зоні з різними штамами коронавірусу – 14 днів. Під час ізоляції не можна залишати будинок та приймати гостей.

– Повністю вакциновані громадяни України можуть в’їхати до ФРН без нагальної потреби, – зазначили у посольстві України у Німеччині.

Там додали, що для вакцинованих будуть діяти зазначені вище правила.

– Щеплення має робитись однією з вакцин, вказаних на сайті Інституту ім. Пауля Ерліха. Вакцинація останньою необхідною дозою має бути проведена щонайменше за 14 днів до в’їзду, – розповіли у посольстві.

Невакциновані українці можуть в’їхати до Німеччини лише за нагальної потреби, надавши або негативний результат тесту, або довідку про одужання.

Ця вимога стосується громадян України віком від шести років.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка