Акробати та фаєр-шоу на льоду: у Києві покажуть шоу з героями Фантастичних звірів

Акробати та фаєр-шоу на льоду: у Києві покажуть шоу з героями Фантастичних звірів

4 грудня Osoсor Residence відкрив новий сезон святкових розваг у зимовому містечку, відтворивши улюблені локації з Поттеріани.

Тепер можна й самому відвідати легендарний Косий провулок, де є усі атрибути для чаклування в домашніх умовах, випити вершкового пива на фудкортах, зігрітись та подивитись фільми легендарної чаклунської саги у кафе Три Мітли, знайти платформу 9 ¾, поворожити на магічній кулі та знайти безліч тематичних розваг як для дорослих, так і для малих.

Чи не головна локація містечка — величезна льодова арена на 800 квадратних метрів, яка ввечері перетвориться на епіцентр святкового дійства разом із шоу Секрет ЗУВУ. Це нова постановка, яка створювалась Osocor Winter Residence у співпраці з AMAconcert та поєднала у собі різні видовищні мистецтва.

Зараз дивляться

Понад 30 найкращих циркових артистів і фігуристів з усієї країни, унікальні декорації та фаєр-шоу на льоду – усе це можна буде побачити під час зимової резиденції.

Покази шоу Секрет ЗУВУ стартують 18 грудня о 19.00 і відбудуться 25, 26, 31 грудня, а також 1, 2, 3, 7, 8, 9, 15 та 16 січня. Для наймолодших о 18.00 біля ковзанки стартуватиме тематичний інтерактивний квест, який стане стартом святкової пригоди.

А поки шанувальники поттеріани чекають на вихід третьої частини фільму Фантастичні звірі, у мережі з’явився трейлер. За сюжетом, професор Дамблдор постане проти темного чарівника Геллерта Грін-де-Вальда, який бажає захопити владу над чарівним світом.

У новій частині всесвіту Гаррі Поттера до своїх ролей повернуться Кетрін Вотерстон, Едді Редмейн, Калум Тернер, Ден Фоглер та інші. Роль злісного чарівника замість Джонні Деппа дісталася Мадсу Міккельсену.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка