Twitter може стати платним: кому доведеться розщедритися

Илон Маск
Джерело: Depositphotos

Ілон Маск хоче зробити Twitter платним, але не всім. Мільярдер планує вилучати плату з великих корпорацій та урядових організацій за створення сторінки у соцмережі.

Про це Ілон заявив, відповідаючи на запитання користувачів.

– Twitter завжди буде безкоштовним для звичайних користувачів, але, можливо, буде доступним для комерційних/державних організацій за невелику плату, – заявив Маск.

Наприкінці квітня мільярдер придбав соцмережу за $44 млрд – він не раз говорив про зміни, які потрібні Twitter. Крім зменшення модерації та війни проти роботів, глава Tesla хоче збільшити прибутковий сервіс.

Заробіток з реклами для соцмережі не є надійним – Ілон хоче змінити функцію підписки. За її допомогою користувачі зможуть прибрати рекламу із сервісу. Зараз функція називається Twitter Blue і коштує $3 на місяць – вона доступна лише у США та Канаді. Мільярдер хоче знизити вартість до $2, але вилучати плату за весь рік одноразово.

Днями новий власник Tesla вирішив залучити інвесторів для утримання Twitter – він хоче вкладати в сервіс якнайменше своїх грошей. Аналогічно було і з Tesla – завдяки величезним коштам інвесторів Маску вдалося за найкоротші терміни збільшити швидкість виробництва електрокарів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка