Telegram навчили керувати криптовалютою: без комісії та підступу

Telegram
Джерело: Depositphotos

У популярному месенджері Telegram з’явилася нова функція – пересилання криптовалюти всередині сервісу. Йдеться про Toncoin – транзакції здійснюватимуться без комісій.

Блокчейн Telegram Open Network показав роботу сервісу за допомогою короткого відео у Twitter. Щоб переслати цифрову валюту співрозмовнику, достатньо під’єднати гаманець, а потім ввести потрібну кількість криптовалюти для відправляння.

Зараз дивляться

За допомогою гаманця також можна купувати криптовалюту через перекази з банківської картки, обмінювати валюту та переводити на інші гаманці.

Раніше творець месенджера Павло Дуров неодноразово говорив про створення власної криптовалюти. Для цього було необхідно створити систему на основі блокчейну Telegram Open Network, яку розробили ще у 2018 році. Проте через рік Комісія з цінних паперів та бірж заборонила продаж токенів Gram.

Тепер розробники намагаються знову запустити у повноцінну роботу TON, перейменувавши Gram на Toncoin. Блокчейн підтримують не лише творці – за квітень сервісу вдалося зібрати пожертвування у розмірі $1 млрд.

Наразі Telegram має й інші переваги – з 24 лютого месенджер перетворився на оперативний канал для повідомлення інформації. Але Viber і WhatsApp мають також свої фішки, які приваблюють мільйони користувачів і до цього дня.

Яким месенджером користуватися під час війни – читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка