Слідом за Apple: Google видалив додаток Сбербанка з магазину Play Market

Смартфон
Джерело: Depositphotos

Додаток найбільшого російського банку Сбербанк видалили з Google Play. На такий крок пошуковик пішов через санкції проти банку.

Про зміну повідомляється на сайті фінустанови РФ.

– Через введені санкції мобільний додаток Сбербанк Онлайн для смартфонів Android недоступний для скачування та оновлення в магазині Google Play, – заявили в банку.

Це означає, що користувачі не зможуть під’єднатися до сервісу, якщо програма не була встановлена ​​на їхні смартфони заздалегідь. З огляду на те, що програми для мобільного банкінгу вимагають постійних оновлень для безпеки – користувачам доведеться встановлювати сучасну версію, але це неможливо через блокування з боку Google.

Зараз дивляться

Аналогічно вчинила і компанія Apple – на початку квітня з магазину App Store для iPhone також зникла програма банку. На це вплинули санкції із боку США та країн ЄС. І якщо власники Android можуть встановити сервіс за допомогою сторонніх сайтів, захист iOS 15 не дозволяє цього зробити.

На тлі широкомасштабного вторгнення Росії в Україну весь світ активно допомагає українським біженцям, які змушені жити в інших країнах. Компанія Wise спростила управління фінансами – можна без проблем переказувати кошти, розплачуватись за послуги та зберігати гроші, перебуваючи за межами України.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка