Презентація Apple 18 жовтня: що покажуть на осінньому заході

Презентація Apple 18 жовтня: що покажуть на осінньому заході
Джерело: Unsplash

Компанія Apple планує провести другу осінню презентацію 18 жовтня. За даними інсайдерів, корпорація може представити нові ноутбуки MacBook і навушники AirPods.

Apple розіслала запрошення закордонним ЗМІ, а старший віце-президент Apple з маркетингу Грег Джосвіак опублікував інформацію про плани компанії.

Анонс AirPods прогнозували на 14 вересня, під час першої осінньої презентації компанії у 2021 році, але цього не сталося. За даними експертів, навушники будуть позиціювати як бюджетну модель. Серед змін в дизайні – AirPods 3 нагадуватимуть топові AirPods Pro, і це стосується зарядного кейса.

Топові MacBook Pro від Apple востаннє оновлювали у 2019 році — саме час здивувати публіку новими функціями та можливостями.

Найімовірніше, ноутбуки працюватимуть на чипсетах власного виробництва Apple – попередні моделі працюють на процесорах від Intel.

Сама презентація Apple транслюватиметься на сайті компанії — її заздалегідь запишуть, тож фанати компанії будуть переглядати вже готовий ролик. Віртуальні презентації корпорація проводить з 2020 року через пандемію.

Нагадаємо, що під час попереднього заходу Apple показала нові iPhone 13, планшети iPad, а також розумні годинники Apple Watch Series 7.

Джерело
CNBC
Теги
Apple
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка