Двохетапна аутентифікація стане обов’язковою в сервісах Google: що це означає

Смартфон
Джерело: Unsplash

Google оголосила про плани автоматичного включення додаткового захисту акаунтів 150 млн. користувачів. Система безпеки торкнеться облікових записів тих користувачів, які зареєструвалися в сервісах пошуковика.

Йдеться про двофакторну аутентифікацію — ефективну систему захисту, яка містить як пароль від облікового запису, так і одноразовий код. При спробі входу до акаунту, система відправляє унікальний шифр на смартфон. Навіть якщо хакери зможуть зламати пароль для входу, дістатися до телефону вони не зможуть — саме в ньому і перебуватиме унікальний шифр.

– Двоетапна аутентифікація різко знижує шанси зловмисника отримати доступ до облікового запису, – заявили менеджери з продуків Google Абдель Карим Мардін і Гемма Кім.

Компанія оголосила про нововведення в місяць кібербезпеки, який почався 1 жовтня. Непопулярність подвійного захисту змусив Google піти на крайні заходи — за даними на 2018 рік, аутентифікацією користувалися близько 10% користувачів, що дозволяло хакерам отримати доступ до практично будь-яких облікових записів.

Зараз дивляться

Крім того, ця система захисту тепер стала безшовною — отримати унікальний код для входу можна одним дотиком.

Нагадаємо, що недавно в мережу злили особисті дані близько 1,5 млрд користувачів Facebook після масштабного збою в соцмережі. Зокрема, відомості містять імена, електронні адреси, телефонні номери, локації.

Джерело
Google
Теги
Google
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка