Google представила Android 12: які смартфони отримають оновлення

Android 12
Джерело: Unsplash

Компанія Google несподівано випустила Android 12 для смартфонів. Раніше інсайдери повідомляли, що нова ОС стане доступною 5 жовтня під час презентації компанії, але файл системи з’явився 4 жовтня на Android Open Source Project, офіційному сайті пошукача.

Щоправда, звантажити Android 12 не вдасться — за заявами Google, саме смартфони Google Pixel 6 і Pixel 6 першими отримають оновлення, а їхній вихід заплановано до кінця жовтня. Користувачі припускали, що нові флагмани компанії покажуть публіці 5 жовтня, але інсайдери повідомляють, що презентація смартфонів відбудеться трохи пізніше.

Зараз дивляться

Після Pixel Android 12 з’явиться і на смартфонах інших виробників – Samsung, OnePlus, Oppo, Realme, Tecno, Vivo і Xiaomi.

Компанія суттєво оновила довгоочікувану ОС. Тепер Android 12 з’явиться на смартфонах зі зміненим дизайном — нові віджети, оновлений рядок стану, унікальне керування розумним будинком, а також підтримка екрана Always On для зображення інформації на дисплеї навіть у заблокованому режимі.

За заявою Google, нова система отримала покращену продуктивність, а також посилену систему безпеки.

Безпека даних зараз актуальна як ніколи. Експерти з кібербезпеки Zimperium заявили про поширення Android-вірусу GriftHorse, який вже встиг вкрасти гроші мільйонів користувачів. Шкідливий код підписує пристрій на платні послуги без відома власника, таким чином викачуючи гроші без необхідності в доступі до банківського рахунку.

Джерело
Google
Теги
Android
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка