Твоє кохання зігріває: привітання з Днем закоханих для Viber

Твоє кохання зігріває: привітання з Днем закоханих для Viber
Джерело: Pexels

У всьому світі 14 лютого святкують День святого Валентина. Цей день зазвичай проводять зі своїми другими половинками, влаштовують одне одному сюрпризи, дарують подарунки та вигадують різноманітні побачення.

Також у День усіх закоханий заведено дарувати валентинки. Це листівки в формі серця, часто в них написані приємні слова чи освідчення в коханні. Найчастіше вони червоного чи рожевого кольорів, які символізують любов.

Якщо ви хочете привітати когось із 14 лютого, однак немає можливості зробити це особисто, ви можете надіслати красиву картинку в месенджері. Листівки та гіфки з Днем закоханих для Viber – далі в матеріал.

Зараз дивляться

Листівки з Днем закоханих

День святого Валентина

День святого Валентина

День святого Валентина

День святого Валентина

День святого Валентина

Гіфки з Днем закоханих

 

День святого Валентина в Україні почали відзначати нещодавно, однак саме свято існує понад XVI століть. Історію виникнення Дня всіх закоханих – читайте на Фактах ICTV.

Також ми ділилися зірковими ідеями побачень на 14 лютого. Так, співак Позитив каже, що для нього найкращий сценарій святкування – залишитися вдома, прикрасити простір, приготувати смачну вечерю та дивитися романтичний фільм.

Балерина Катерина Кухар рекомендує відвідати з другою половинкою танцювальний клас, оскільки танець оголює душу та зближує.

А ось Marietta порадила організувати квест чи, наприклад, разом піти в творчу майстерню малювання чи гончарства.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка