Якщо щось трапиться, я тобі скажу: Alyosha і Тарас Тополя про ревнощі у стосунках

Alyosha і Тарас Тополя й

Співачка Alyosha зізналася, що розлука з чоловіком, фронтменом гурту Антитіла Тарасом Тополею далася їй складно. Були присутні навіть ревнощі з її боку.

Каже, намагалася зрозуміти, як людина, яка завжди була поруч із дружиною і трьома дітьми, поводитиметься в розлуці.

– Я розуміла, що в якийсь момент може знайтися той, хто може це “опалення” увімкнути. Були переживання з цього приводу, – зізналася Alyosha.

Своєю чергою Тарас перебив дружину, зазначивши, що якщо чоловік хоче, він може знайти собі на стороні когось і при жінці.

Зараз дивляться

– Я колись прийняв рішення, що це моя кохана і супутниця на все життя. Я дав слово. У нас троє дітей. Ти прекрасно це знаєш, що якщо щось трапиться, я одразу тобі скажу, – наголосив Тополя.

Нагадаємо, нещодавно Alyosha повернулася в Україну разом із дітьми. Із початку повномасштабної війни артистка виїхала до США, де пробула понад півтора року.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка