Якою мерзотою була, такою і залишилася: Приходько розповіла про дружбу з Гагаріною

Анастасия Приходько

Співачка Анастасія Приходько розповіла про дружбу із російською зіркою Поліною Гагаріною, а також про ставлення до неї після початку війни в Україні. В одному з останніх інтерв’ю артистка зізналася, що навіть запрошувала Поліну до себе у гості.

– Ми з нею дружили – вона навіть приїжджала до мене до Києва на презентацію пісні Між нами небо. Вона одягала мої прикраси, була в моєму домі та ночувала. Але це було тоді, коли вона була випускницею Фабрики Зірок. Я її підтримувала, хоча була набагато вищою за музичними досягненнями та більш медійною персоною. У нас було дуже багато різних історій, – розповіла Анастасія.

Співачка зізналася, що все змінилося після підписання Гагаріною контракту із продюсером Костянтином Меладзе.

– На одному з концертів вона мала виступати у мене на розігріві. Перед заходом вона сказала, що відмовляється від участі, хоча ми домовлялися про це. Гагаріна додала, що працює з Костею, і оскільки я з ним не працюю, то і вона не хоче бути зі мною пов’язаною, – додала Приходько.

Зірка додала, що після їхньої дружби Поліна зробила плювок у її бік.

Зараз дивляться

– Після цього для мене вона як артист закінчилася. І ось коли вона виступила на стадіоні в Лужниках на підтримку Росії, я подумала: Якою мерзотою була – такою і залишилася, – вважає Анастасія.

Нагадаємо, що Поліна відкрила концерт у Лужниках у березні 2022 року – тим самим вона підтримала війну в Україні, в якій російська армія вбиває мирних жителів. Після цього Гагаріну внесли до чорного списку Мінкульту України.

Після цього Естонія закрила свої кордони для співачки та її колеги Філіпа Кіркорова.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка