Музиканти гурту The Beatles терпіти не могли відомого боксера Мухаммеда Алі. Особливо негативні почуття до спортсмена були у Джона Леннона.
Чому The Beatles ненавиділи Мухаммеда Алі
Про неприємну зустріч розповів фотограф Гаррі Бенсон, який святкує 60-річчя своїх знаменитих знімків, зроблених під час гастролей гурту.
Так, інцидент стався у США, коли музиканти вперше відвідали Америку. Тоді Бенсон взяв артистів на зустріч з Алі в Маямі 8 лютого 1964 року. У той момент Алі готувався до бою, The Beatles – до участі в шоу Еда Саллівана.
Фотограф сподівався, що боксер вигадає щось для спільних знімків із музикантами, і був абсолютно правий.
– Алі помітив їх і сказав музикантам: Ви думаєте, що маєте гарний вигляд? Ви не такі вже й красені – ви крихітні, маленькі чоловічки. Подивіться на мене! Артистам це не сподобалося, особливо Леннону і Маккартні, – запевняє Гаррі.
Мухаммед також сказав The Beatles, що йому не особливо подобається їхній спів. На тлі цього Леннон поскаржився фотографу, що боксер виставив їх у поганому світлі.
Бенсон зазначив, що після цього випадку музиканти не розмовляли з ним три місяці.
Нагадаємо, що нещодавно картину авторства The Beatles було продано на аукціоні за $1,7 млн. Примітно, що спочатку очікувалася ціна в $400-600 тис., але за неї відбулася ціла баталія.