Відео Персони

Ви мерзенні тварюки! Єфросиніна пояснила Баскову, чому не варто заїкатися про братні народи

Ви мерзенні тварюки! Єфросиніна пояснила Баскову, чому не варто заїкатися про братні народи

Українська ведуча Маша Єфросиніна записала нове відеозвернення після чергової публікації російського співака Миколи Баскова.

Путінський артист бере активну участь у пропагандистському рупорі Кремля і всіляко намагається ввести аудиторію в оману, називаючи новини з України фейковими.

Єфросиніна почала своє звернення з того, що вся стрічка в Instagram заповнена страшними фотографіями з Бучі, Ірпеня та Гостомеля, проте соцмережа блокує їх, оскільки навіть цифрові налаштування таке не здатні перетравити.

Зараз дивляться

– Зате здатні перетравити мерзенні душі Баскових, Манучарових, Канделакі, Машкових, Симоньян, Соловйових та іншого начиння диктатора Путіна. Я точно знаю, ви, бридкі тварюки, бачили ці фотографії… Ви не тупі, у вас є очі, і ви все дивитеся. Тупі не здатні так професійно зображати шизофренію та схиляння перед людиною, яка тримає їх за яйця, – сказала Маша.

Ведуча закликала Баскова ніколи не називати нас братнім народом, пояснивши, чому варто забути про це формулювання. Вона зазначила, що між нами прірва і порівнювати українців із росіянами не можна.

– Брехня, Миколо, це коли тобі забороняють висловлювати свою позицію, виходити на вулицю з плакатом, дають 15 років за слова Ні війні. Брехня і збочення – ви, гнійні пропагандисти. Це коли дітям у школі заборонено обговорювати війну та навіть вимовляти це слово. Коли вони співають пісні Дядько Вова, ми з тобою… Збочення – це коли військовий, взятий в полон в Україні, телефонує своїй матусі в Росію, а вона йому каже: Синку, будь ласка, нічого не говори про себе, благаю тебе. До мене прийдуть і у в’язницю заберуть, – зауважила Єфросиніна.

Також вона згадала, як Басков казав їй в 2014 році, що українці приповзатимуть у рваних колготках до Москви на заробітки. Однак цього не сталося.

– Брехня і збочення – це коли ваш диктатор не виходить із бункера, а вам розсилають методички, що писати і де… Живіть із цим, тому що жити вам залишилося недовго, – наголосила ведуча.

Зачепила Єфросиніна й орієнтацію співака.

– В одному ти маєш рацію, Колю, визнаю. Те, що ти заперечував, що гей. Ти і твій коханець Манучаров завжди заперечували, що ви геї. Тут справді погоджуся, ви не геї – ви п***раси, – підсумувала Маша.

Раніше український суд дозволив заарештувати Миколу Баскову. Найближчим часом артиста буде затримано через відкриту підтримку російського вторгнення в Україну. Про це повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка