Фото Персони

Стільки боротьби та мужності: дружина Стінга зустрілася з біженцями в Польщі

Труді Стайлер
Джерело: Depositphotos

Дружина британського музиканта Стінга Труді Стайлер відвідала благодійний фонд Help Ukraine Center у Любліні (Польща).

Активістка та кінопродюсер зустрілася з волонтерами та одним із засновників центру Андрієм Ставніцером. Вона зазначила, що з початку повномасштабної війни в Україні, яку розпочала РФ, вони із чоловіком шукають можливість допомогти громадянам нашої країни.

– Ми розпочали з того, що разом вирушили до притулку, де проживає понад 200 українських біженців. Труді хоче поговорити з ними безпосередньо і краще зрозуміти їхні біди та проблеми, щоб вона знала, де ще потрібна допомога, – написали в Facebook Help Ukraine Center.

Волонтери провели екскурсію по складу, щоб вона змогла побачити обсяг роботи.

Зараз дивляться

– Ми хотіли допомогти, але не знали, як. Все змінилося, коли ми дізналися про Help Ukraine Center. Українців робить міцними віра у свою громаду, країну та свого лідера. Від волонтерів і переселенців я чую те саме: Я хочу бути корисним, хочу щось робити. В українському народі стільки боротьби, стільки мужності та стільки можливостей – сьогодні я в цьому переконалася, – зауважила Стайлер під час зустрічі.

Раніше Стінг перевипустив трек Russians, щоб зібрати кошти на допомогу українцям. У новій версії пісні, окрім Стінга, на вокалі та гітарі взяв участь віолончеліст Раміро Белгардт. Продюсером треку став Мартін Кірзенбаум.

Перша версія композиції була випущена в 1985 році.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка