Фото Відео Персони

Рукописи, гітари та одяг: особисті речі Джона Леннона виставлять на NFT-аукціон

Джон Леннон
Джерело: Getty Images

Старший син рок-співака Джона Леннона продає особисті речі зірки. Так, предмети будуть виставлені як NFT-аналоги – фізичні речі Джуліан залишить собі.

До списку увійшов навіть особистий одяг — чорний плащ, який носив Леннон під час знімання у фільмі Допоможіть! 1965 року. На продаж виставлять і рукописні нотатки до пісні The Beatles – Hey Jude 1968 року.

Зараз дивляться

Як NFT продадуть і афганське пальто, яке Джон Леннон носив у телевізійному фільмі Чарівна таємнича подорож, а також три гітари Gibson, подаровані Джуліану його батьком.

Очікується, що саме ручні рукописи продадуться найдорожче — стартова ціна починається від $30 тис. Ставки, напевно, збільшать цю суму в кілька разів.

Частина виторгу від продажу NFT піде у фонд Джуліана Леннона White Feather Foundation, який захищає та зберігає культуру різних корінних народів.

Онлайн-аукціон відбудеться 7 лютого.

Втім, вчені скептично ставляться до NFT – дослідників з Лондонського університету вивчили цей ринок, і назвати його дуже складним. Наприклад, всього 1% файлів з 4,7 млн NFT-товарів продали дорожче за $1,5 тис. Проте цифровий ринок мистецтва тільки починає входити в наше життя.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка