Фото Персони

Потап різко відповів Канделакі, яку “нудить” від Анджеліни Джолі

потап, канделакі

Український артист та продюсер Потап різко відповів російській телеведучій Тіні Канделакі щодо візиту Анджеліни Джолі до Львова.

Він зазначив, що його російська “колега” не була у так званій ЛДНР, куди закликає американську акторку.

– Ось я, наприклад, був у Луганській та Донецькій області двічі, звичайно, на стороні України, світла та любові, підтримуючи ЗСУ концертами, як і мої колеги Кароль, Tayanna, Мірзоян тощо… А ми, крім Пореченкова, який приїхав постріляти в українців, тебе, Канделакі, не пам’ятаємо, не дивуйтеся, на відміну від рашки, де артисти – челядь і попелиця, у всьому цивілізованому світі артисти, зірки, селебриті – це вісники свободи, прав людини та активні соціальні діячі! – написав він.

Потап наголосив, що у всьому цивілізованому світі артисти та селебриті – це вісники свободи та прав людини, а в Росії – челядь і попелиця.

Зараз дивляться

Нагадаємо, раніше Тіна Канделакі заявила, що її “нудить від вигляду Анджеліни Джолі”. Також телеведуча “щиро не розуміє”, чому Джолі чи Шон Пенн не приїхали до так званих ДНР та ЛНР.

Варто зазначити, що Анджеліна Джолі прибула з візитом до Львова 30 квітня. Вона поспілкувалася з дітьми, які постраждали від війни, а також зустрілася на вокзалі з біженцями з Донбасу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка