Обіцяю, що почую всіх: Лобода запустила центр для психологічної допомоги українцям

Світлана Лобода

Співачка Світлана Лобода запускає проєкт LOBODA Help Centеr, головною метою якого є надання професійної психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни.

За словами артистки, щодня у соціальних мережах вона отримує велику кількість листів, які не може читати без сліз.

– Неможливо звикнути до нових реалій, неможливо забути пережитий жах, складно впоратися з новими умовами життя, з невпевненістю у завтрашньому дні, а часом і з розпачом. Я знаю ці почуття, бо сама переживаю ці емоції. Я думала, як я можу ще більше допомогти кожному, допомогти не просто відповіддю на листи, не просто підтримати словом, а допомогти максимально більшій кількості людей,  – поділилася артистка.

Саме тому Лобода вирішила разом з командою професіоналів відкрити в Telegram чат-бот @lo_help_bot, куди кожен охочий може звернутися та отримати психологічну допомогу.

Зараз дивляться

Також в межах проєкту LOBODA Help Centеr будуть організовуватися реальні зустрічі з психологами та надаватися матеріальна допомога всім постраждалим.

– Я обіцяю, що почую всіх! Тільки разом ми зможемо пройти цей складний шлях у нашій спільній новій реальності. Ми разом обов’язково впораємося, – додала Лобода.

Нагадаємо, що Світлана Лобода визнала напад РФ на Україну лише через місяць війни. Вона записала відеозвернення до українського народу, а також почала публікувати в мережі інформацію про свою благодійну діяльність в Україні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка