Не могли повірити: Заріцька про перші дні повномасштабної війни та тур Штатами

Александра Зарицкая
Джерело: Kazka

Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька згадала ранок 24 лютого та розповіла про перші дні повномасштабної війни. Також вона розповіла, як вирушила в тур по США без своєї команди.

Того дня – 24 лютого, коли РФ розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, Заріцька перебувала у своїй київській квартирі. О 5.00 їй зателефонувала мама з тривожними новинами – російські військові нападають.

Артистка зазначає, хоч передумови для цього були давно, проте не думала, що таке справді станеться.

Зараз дивляться

– Ми не могли повірити, що у XXI столітті – суперсучасному світі – може бути справжня війна, – сказала співачка.

Вийшовши на балкон, вона почула вибухи. У її голові виник план – зібратися з родиною та друзями біля будинку її матері під Києвом. Олександра зізнається, думали, там буде безпечніше, проте невдовзі передмістя почали бомбити.

– Ми боялися того, що вони можуть просто прийти до нас і вбити, – згадує виконавиця.

Незабаром разом із мамою, сестрою, найкращою подругою та собаками Заріцька вирішила поїхати на Західну Україну, але сама артистка була там не довго. Продюсер Kazka сказав їй їхати до США. Зазначимо, що у колективу весною був запланований тур Америкою.

– Він сказав, що я все одно повинна поїхати в США, як і планувалося, і вирушити в тур, хоча українські закони забороняють моїм колегам-чоловікам залишати країну… Потім я вирішила, що тур Америкою – це найкраще, що можу зараз зробити. Моя місія: не дати людям відвернутися та змусити їх продовжувати дивитися на те, що відбувається в Україні, – зазначила Олександра.

У середині березня артистка приїхала до США. Перша зупинка була в Остіні. Замість того, щоб виконати одну з оригінальних пісень гурту, там вона заспівала на сцені Masters of War Боба Ділана.

– Ця пісня була як крик моєї душі, – наголосила виконавиця.

Її колеги з колективу – Дмитро Мазуряк та Микита Будаш – залишилися в Україні та долучилися до волонтерської діяльності.

Раніше Заріцька розповіла про благодійні концерти у США на підтримку України.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка