Фото ТБ

Ми втратили час: Злата Огнєвіч попрощалася з учасником до церемонії

Роман Свечкоренко

На телеканалі СТБ триває 12 випуск романтичного реаліті Холостячка 2 зі Златою Огнєвіч. Перед фіналом Злата попрощалася з психологом Романом Свечкоренком.

Під час побачення Рома зізнався, що досі не розлучився зі своєю дружиною. Він показав Холостячці документ, в якому зазначено, що для офіційного розлучення потрібне ще одне судове засідання.

Рома зізнався, що наважився повернутися на проект, тому що це був єдиний шанс побудувати стосунки зі Златою Огнєвіч.

Зараз дивляться

– Я засмутилася, тому що ми домовлялися, що ти прийдеш, коли справа буде повністю закрита. Але це твоє життя. А я свою думку щодо стосунків з одруженим чоловіком не змінюю. Дякую тобі за чесність і за щирість. Важливо не тільки те, що ти закінчив свої стосунки з попередньою дружиною. Важливо й те, у якому статусі ти перебуваєш, – сказала Злата.

За словами Холостячки, на початку проекту вона відчувала сильну симпатію до Роми. Але згодом вони втратили зв’язок одне з одним.

– Коли ми з тобою познайомилися і наші стосунки розвивалися, я відчувала ниточку, яка поєднує нас. Я сьогодні була з тобою на побаченні і намагалася проаналізувати свої почуття. Я розумію, що ця ниточка стала дуже тоненькою, адже ми довго не бачилися. Я можу сказати, що відпускаю тебе, – сказала Злата.

Нагадаємо, що вперше Роман Свечкоренко покинув шоу Холостячка у шостому випуску. Злата вирішила попрощатися з чоловіком після того, як дізналася, що він досі офіційно не розлучений зі своєю дружиною.

Це стало відомо завдяки поліграфу, який Рома проходив разом з іншими учасниками шоу. У своє виправдання він сказав, що перебуває в процесі розлучення і його нічого не пов’язує з дружиною, крім дитини.

Однак на церемонії троянд Злата Огнєвіч не вручила чоловіку бутоньєрку. Вона зазначила, що Роман може повернутися на проект у будь-який час, але тільки після офіційного розлучення.

Використати свій шанс Рома вирішив перед фіналом, в 11 випуску Холостячки.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка