Фото ТБ

Ми втратили час: Злата Огнєвіч попрощалася з учасником до церемонії

Роман Свечкоренко

На телеканалі СТБ триває 12 випуск романтичного реаліті Холостячка 2 зі Златою Огнєвіч. Перед фіналом Злата попрощалася з психологом Романом Свечкоренком.

Під час побачення Рома зізнався, що досі не розлучився зі своєю дружиною. Він показав Холостячці документ, в якому зазначено, що для офіційного розлучення потрібне ще одне судове засідання.

Рома зізнався, що наважився повернутися на проект, тому що це був єдиний шанс побудувати стосунки зі Златою Огнєвіч.

– Я засмутилася, тому що ми домовлялися, що ти прийдеш, коли справа буде повністю закрита. Але це твоє життя. А я свою думку щодо стосунків з одруженим чоловіком не змінюю. Дякую тобі за чесність і за щирість. Важливо не тільки те, що ти закінчив свої стосунки з попередньою дружиною. Важливо й те, у якому статусі ти перебуваєш, – сказала Злата.

За словами Холостячки, на початку проекту вона відчувала сильну симпатію до Роми. Але згодом вони втратили зв’язок одне з одним.

– Коли ми з тобою познайомилися і наші стосунки розвивалися, я відчувала ниточку, яка поєднує нас. Я сьогодні була з тобою на побаченні і намагалася проаналізувати свої почуття. Я розумію, що ця ниточка стала дуже тоненькою, адже ми довго не бачилися. Я можу сказати, що відпускаю тебе, – сказала Злата.

Нагадаємо, що вперше Роман Свечкоренко покинув шоу Холостячка у шостому випуску. Злата вирішила попрощатися з чоловіком після того, як дізналася, що він досі офіційно не розлучений зі своєю дружиною.

Це стало відомо завдяки поліграфу, який Рома проходив разом з іншими учасниками шоу. У своє виправдання він сказав, що перебуває в процесі розлучення і його нічого не пов’язує з дружиною, крім дитини.

Однак на церемонії троянд Злата Огнєвіч не вручила чоловіку бутоньєрку. Вона зазначила, що Роман може повернутися на проект у будь-який час, але тільки після офіційного розлучення.

Використати свій шанс Рома вирішив перед фіналом, в 11 випуску Холостячки.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка