Відео Музика

Музиканти Queen запустили трансляцію свого концерту з Харкова: на допомогу Україні

Queen
Джерело: Getty Images

Британський рок-гурт Queen заявив про фінансову допомогу Україні. Це стало можливим завдяки виступу музикантів у Харкові у 2008 році – відео з тієї події опублікували на YouTube, і кошти з переглядів підуть на гуманітарну допомогу.

Про це повідомляється на сторінці Facebook гурту. Так, зібрані кошти передадуть Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців.

Зараз дивляться

– У вересні 2008 року Queen та Пол Роджерс відповіли на заклик українського Фонду боротьби зі СНІДом Олени Пінчук, щоб звернутися до молоді країни з посланням “Не дозволяйте СНІДу зруйнувати ваше життя”, зігравши безкоштовний концерт Life Must Go On. Ми виступили у другому за величиною місті України на історичній площі Свободи у Харкові перед більш як 350 тис. глядачів. Понад 10 мільйонів людей дивилися шоу у прямому ефірі на телебаченні, – повідомляють учасники групи в соцмережах.

Також Queen згадує про цю подію як про незабутній досвід. Музика об’єднала всіх, щоб боротися із загальною недугою.

Інші відомі закордонні музиканти також не сидять без діла – учасники британського гурту Massive Attack створили плакат на підтримку України. Так його можна придбати, а отримані кошти підуть на допомогу нашій країні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка