Має бути тотальна українізація: Сергій Танчинець про російську мову

Сергій Танчинець

Лідер гурту Без обмежень Сергій Танчинець в ефірі інформаційного телемарафону розповів, як ставиться до українців, які використовують російську мову для спілкування.

– Дуже шкода, що ми це обговорюємо зараз. І хоча це обговорювали у 2014, але це не було так яскраво, і трохи не на часі. Я теж так вважав – я шанувальник лагідної українізації. Вважаю, що людині потрібно надати комфортні умови, щоб їй хотілося перейти на українську, – зізнався Сергій.

Артист додав, що це стосується лише вмотивованих людей, а є ті, кого можна вважати справжніми ворогами.

– У нашій країні живе безліч людей, які підтримують рускій мір. Навіть зараз вони залишилися. А з 2014 до 2022 року ці люди качали свої права – це деструктивний елемент суспільства, який привів сюди війну. Ці люди мають бути обмежені на законодавчому рівні, – вважає Танчинець.

Артист додав, що не хоче чути російської мови на вулиці.

Зараз дивляться

– Коли я сиджу у кафе, я не хочу її чути. Мені було б дуже комфортно сидіти виключно в україномовному просторі. Має бути тотальна українізація, – запевняє музикант.

Раніше Сергій Танчинець розповів про втрати серед близьких через війну з Росією. Він зізнався, що багато хто пішов з життя, і декого з них він знав роками. Його родину війна також зачепила – теща й тесть пробули в окупації під Ірпенем півтора місяця.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка