У Польщі було складно залишатися: Сергій Танчинець розповів, де мешкає його родина

Сергей Танчинец

Лідер гурту Без обмежень Сергій Танчинець в ефірі інформаційного телемарафону розповів, де його родина зараз. Артист зізнався, що його сім’я за кордоном, але не в ЄС.

– Моя сім’я за кордоном. Якийсь час вони були у Польщі, а потім поїхали до Японії, бо дружина перекладачем працює. Вона вже була там, коли навчалася за обміном на четвертому курсі. Це для неї зрозуміла країна, де їй приємно перебувати, адже вона добре знає мову, – заявив Сергій.

Артист додав, що у Польщі було складно залишатися.

– Величезна кількість українців, людей, які потребують уваги від держави. Краще місце моєї дружини у Польщі займе та людина, яка не має альтернативи, – зізнався Танчинець.

Музикант додав, що зустрітися із дружиною набагато складніше, ніж якби вона проживала у Польщі.

Зараз дивляться

– Ми розуміли, що не побачимось півроку-рік. Я все ще вважаю, що до України повертатися поки що зарано. Ми щодня на зв’язку, син щодня дорослішає. Це важко, і не хотілося б пропускати це, але скаржитися нема чого, – додав артист.

Нагадаємо, що гурт Без обмежень постійно підтримує українських військових своєю творчістю, а також збирає благодійні концерти для допомоги ЗСУ.

Наприкінці весни музиканти презентували кліп на пісню 24/02, який показав, як ця дата змінила життя мільйонів українців. Життя багатьох людей вже ніколи не буде таким як раніше.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка