Кремували, і привезуть до Києва: Ольга Сумська розповіла, як пройде похорон Руслани Писанки

Ольга Сумська

Українська акторка Ольга Сумська розповіла, як ховатимуть Руслану Писанку. За заявами зірки, тіло кремували, щоби доставити з Німеччини в Україну.

Артистка додала, що зідзвонювалася з чоловіком Писанки Ігорем Ісаковим.

– Він плаче, сльози заважають говорити, адже займається і похованням, і документами. Днями тіло Руслани кремували, і він довезе прах до Києва. Наразі вирішуємо питання поховання на Байковому, і якщо виникнуть труднощі – вирішуватимемо з мером столиці, — зазначила Сумська.

Ольга додала, що новина про смерть Руслани вразила не лише її. Вона заявила, що акторка театру та телеведуча навіть слова не сказала, що мала проблеми зі здоров’ям.

Зараз дивляться

Днями чоловік Писанки Ігор назвав причину смерті артистки – як виявилося, у неї був рак, і його форма була агресивною, а лікування було трохи занедбаним. На жаль, її імунітет не витримав.

Перше місце прощання у німецькому містечку Кайзерлаутерн, а друге – у Києві. Ісаков заявив, що друзі акторки хотіли матеріально допомогти чоловікові покійної Руслани, але зібрані гроші він направить на допомогу дитині, яка хворіє на рак.

Нагадаємо, що Руслана Писанка померла 19 липня в Німеччині, куди поїхала підлікувати травмовану ногу, і дізналася, що має рак. Про діагноз вона нікому не розповідала, і після операції, за кілька днів до смерті, їй стало краще. На цю трагедію відреагували наші зірки, котрі поділилися своїми емоціями.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка