Ілон Маск серйозно замислився над створенням власної соцмережі

Смартфон
Джерело: Unsplash

Ілон Маск серйозно замислився над створенням своєї соцмережі. Про це мільярдер розповів у Twitter, відповідаючи на запитання одного із підписників.

Один із користувачів сервісу запитав главу Tesla про можливості створення соцмережі з відкритим вихідним кодом, в якій свобода слова та дотримання свободи слова будуть першорядними принципами. На думку фаната Маска, у сервісі також має бути мінімальною пропаганда.

– Я серйозно замислився над цим, – відповів на повідомлення Ілон.

Враховуючи, що мільярдер має величезну кількість успішних стартапів і компаній, соцмережа також зможе скласти конкуренцію вже існуючим сервісам – Facebook, Instagram і Twitter.

Деякі якості Ілона можуть зробити потенційну соцмережу справді незалежною – на початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну Маск відмовився блокувати російські ЗМІ за допомогою Starlink. Тоді мільярдер заявив, що у всьому винен принцип абсолютної свободи слова.

При цьому він допоміг Україні, надавши доступ до супутникового інтернету Starlink та відправивши “тисячі” терміналів нашій країні для підключення до мережі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка