Фото Персони

Хайпиться публічно: Тодоренко звинуватила Сєргу в піарі на її імені

Хайпиться публічно: Тодоренко звинуватила Сєргу в піарі на її імені

Телеведуча Регіна Тодоренко поскаржилася на хейт у мережі та звинуватила співака Колю Сєргу в хайпі на її імені.

В Instagram-stories Тодоренко оприлюднила скрін переписки. Вона написала Сєрге після новини про смерть екс-коханого Аліка, який також був другом Колі.

У смс Регіна запитує в Сєрги, де відбудеться прощання з убитим, чи має він сім’ю і чому ведучий не написав їй особисто, адже в нього є її номер. Відповіді Регіна не отримала.

Зараз дивляться

– Зверніть увагу, як людина читає мої смс, але не відповідає, а лише продовжує хайпитися публічно, – написала ведуча.

Очевидно, що навіть якщо Коля й читає повідомлення Регіни, то він не має бажання їй відповідати, оскільки ведуча жодного разу не названа напад РФ на Україну війною. А Сєрга в цей час перебуває в лавах ЗСУ та захищає нашу країну.

Також показала артистка й інші повідомлення, які їй пишуть користувачі мережі. Вона не розуміє через що весь негатив – від злості чи безсилля.

Згодом опублікував листування з Регіною і сам Сєрга. Виявляється, що вона не бачить його відповіді, оскільки він у неї заблокований.

– А це запис екрану після листування з Регіною Тодоренко. Оскільки я в блоці, то відображається як листування із собою. Але я думаю, що вдивляючись у діалог, ви побачите, що це листування з нею, – написав Коля.

Ведучий припустив, що Тодоренко забула про те, що заблокувала його чи спеціально робить із себе жертву.

– Це не змінює мого ставлення до Регіни, внаслідок її позиції стосовно України та всіх тих жахів, що витворяє Росія, але створює додаткові запитання, – написав Сєрга.

Раніше Коля Сєрга розповів про друга, якого застрелили в Бучі. Під час розмови з’ясувалося, що чоловік був колишнім екс-коханим Регіни Тодоренко, яка наразі живе та будує кар’єру в РФ, проте її близькі залишаються в Україні.

Вона публікує пости в Instagram, пише, що до будинку її батьків прийшло лихо та збирає гумдопомогу для нашої країни, проте жодного разу не назвала речі своїми іменами – Росія напала на Україну.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка