Tesla відвантажила рекордну кількість електрокарів: на тлі кризи та пандемії

Tesla
Джерело: Unsplash

Tesla поставила рекордну кількість транспорту – 310 048 електрокарів за перші три місяці 2022 року. Сам глава компанії Ілон Маск вважає, що цей квартал був надзвичайно складним для його корпорації.

Так, за перші три місяці 2022 року постачання зросло на 68%, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року.

У 2022 році дефіцит компонентів не вдалося подолати, і на тлі війни ситуація з нестачею мікросхем лише посилилася. Сам же Маск у Twitter повідомив, що головні проблеми – порушений ланцюжок постачання та короткочасне закриття заводу Tesla у Шанхаї через Covid-обмеження. У Китаї спостерігаються ознаки нового спалаху цього небезпечного вірусу.

Зараз дивляться

Особливою популярністю користуються моделі 3 та Y – 295 тис. постачань. Для порівняння, електрокарів S та X було відвантажено понад 14 тис. одиниць.

Ілон Маск встигає не лише керувати величезними компаніями, а й стежити за широкомасштабним вторгненням Росії до України з 24 лютого. Так глава Tesla вважає, що світ не може дозволити Путіну перемогти. Мільярдер упевнений, що Росії це не зійде з рук. Маск легко провів паралелі між Путіним та Гітлером, і натякнув, що Адольфа треба було зупинити набагато раніше.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка