Фото Авто

Ілон Маск побудує під Лас-Вегасом тунелі для авто: без заторів та світлофорів

Tesla

Компанія Boring Company Ілона Маска отримала схвалення від влади Лас-Вегаса для створення тунелів для авто. Система для транспорту отримала назву Vegas Loop, і вона допоможе жителям міста пересуватися на Tesla з величезною швидкістю.

Зараз під містом працює лише 2 тунелі довжиною 1 300 м. Маск хоче помітно розширити цю мережу, і тепер його корпорація отримала на це схвалення.

Тепер система включатиме понад 46 км підземних доріг і 51 станцію. Vegas Loop зможе похвалитися неймовірною пропускною спроможністю — до 57 тис. пасажирів на годину.

За пересування пасажирів відповідатимуть автомобілі Tesla, але для них потрібно розробити програмне забезпечення, яке дозволить транспорту рухатися з величезною швидкістю, і робити це безпечно. Поки що в тунелях автомобілями керують люди.

Маск вже раніше оголошував ціни: за поїздку довжиною у 8 км доведеться заплатити $10 (близько 260 грн). Це плата за швидкість — подолання такої дистанції займе не більше 5 хвилин.

Компанія мільярдера займається не тільки будівництвом мережі тунелів — раніше глава Tesla розкрив подробиці про майбутній Cybertruck. За словами Маска, пікап буде оснащений дзеркалами заднього виду, але їх легко можна буде зняти.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка