Ілон Маск розкрив подробиці про майбутній пікап Cybertruck: одну деталь можна викинути

Tesla Cybertruck
Джерело: Depositphotos

Мільярдер Ілон Маск розкрив подробиці про майбутній електрокар Cybertruck від Tesla. За словами глави компанії, пікап оснащуватимуть дзеркалами заднього виду, але їх легко можна буде зняти.

Один з користувачів Twitter зазначив, що майбутній Cybertruck “виглядає дивно” з бічними дзеркалами.

– Вони необхідні в авто за законом, але власники зможуть їх з легкістю демонтувати, — заявив Маск.

Обговорення Cybertruck почалося в мережі через фото пікапа з дзеркалами заднього виду. Коли Маск вперше представляв авто в листопаді 2019 року, цього компонента не було.

Дзеркала є юридичною вимогою Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), але агентство натякнуло, що майбутнє законодавство може дозволити деяким транспортним засобам покладатися виключно на камери.

Нагадаємо, що виробництво Cybertruck мало розпочатися у 2021 році, але в серпні на сайті Tesla з’явилося повідомлення про можливість попереднього замовлення “ближче до 2022 року”.

Зараз для виробника авто настали не найкращі часи. У вересні глава Tesla Ілон Маск попросив співробітників працювати старанніше, щоб компенсувати затримки в постачаннях попереднього фінансового кварталу. На думку мільярдера, це чудовий спосіб підвищити рівень прибутку.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка