Топ-5 найбільш пристрасних зодіакальних пар

Топ-5 найбільш пристрасних зодіакальних пар

Овен + Лев

Відносини Овна і Лева сповнені вогню. Вони дуже пристрасна пара! Обидва знаки знаходять комфорт у постійних протистояннях, хоча вони готові працювати, щоб бути разом.

У розпал моменту, швидше за все, імпульсивний Овен або зарозумілий Лев викине якийсь вогонь у своїх словах. Як тільки вулкан прорветься, пара повернеться до свого нормального стану постійного прагнення до зростання разом.

Телець + Скорпіон

Чи є Телець і Скорпіон гарною парою? Коли ці знаки стикаються – це торнадо емоцій і сексу.

Зараз дивляться

Телець і Скорпіон – протилежності, а всі ми знаємо, що саме вони і притягуються. Але “плюс” і “мінус” не завжди легко уживаються у стосунках, вони можуть принести безліч проблем один одному.

Скорпіон є знаком змін, а Телець любить стабільність. Є багато інших протилежностей, але незалежно від того, наскільки різні ці ознаки, у них є глибокий емоційний і сексуальний зв’язок, який робить їх відносини незабутніми.

Рак + Козеріг

Коли знак води і землі об’єднує сили, народжується зв’язок на все життя. Незалежно від того, скільки разів Рак і Козеріг можуть посваритися, вони залишаються опорою один для одного. У них обох є вроджене прагнення до стабільності і глибокого кохання. Раки і Козероги таємно жадають сильного емоційного зв’язку і зазвичай отримують його у сексі.

Близнюки + Терези

І Близнюки, і Терези – це повітряні знаки, які зазвичай утворюють ідеальну пару. Вони прекрасно доповнюють один одного, вони зосереджені на тому, щоб зростати разом.

Кожен з них впевнений, що їх думка, тож сварки в їх парі справа звична. Тож блискавки досить-таки часто іскряться над головами цього зодіакального тандему.

Скорпіон + Риби

Жорсткий і безсердечний Скорпіон надзвичайно емоційний і мстивий. Що б вони не робили, вони роблять це з пристрастю. Вони агресивні і домінують, коли справа доходить до їх романтичних партнерів.

Коли Риби вступають у відносини зі Скорпіоном, ніхто не може здолати їх. Це ті пари, які сходяться на небесах. У той час як Скорпіон розуміє емоційних Риб, їх покірний характер змушує Скорпіона використовувати свою пристрасть та інтенсивність у повній мірі. Вони утворюють дуже інтуїтивну пару.

Читайте: Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2018

До речі, раніше ми писали, які знаки зодіаку приречені бути багатими.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка