Гороскоп на тиждень з 13 до 19 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 13 до 19 грудня 2021 року

Докладний гороскоп на тиждень з 13 до 19 грудня 2021 року склала астролог Анастасія Коритцева.

На тижні з 13 грудня одразу дві планети змінюють знаки, а для нас це позитивний знак, тому що ми починаємо думати тверезо, раціонально, не так широко і розмашисто.

Зараз дивляться

Це особливо нам знадобиться у вихідні, коли очікується повний місяць – 19 грудня. А якщо вас зачепило сонячне затемнення 4 грудня або ви переживали загалом непростий рік, то цього тижня можливо будуть події, які або підштовхнуть вас почати життя заново, або ви зможете вжити певних дій, які допоможуть вам вирішити проблеми, що накопичилися за рік.

Гороскоп для Овнів

Цього тижня у вас має відбутися приплив сил, особливо у тих, хто народжений першого тижня знака. Ваші рішення та дії стають більш точними, а також вони будуть відповідати вашим цілям. Однією з важливих тем тижня буде репутація (те, що про вас говорять інші люди, а також те, як ви можете себе подати). Крім того, це гарний час для реклами, викладання, особистого піару, а також для того, щоб пропонувати свій товар іншим. Ви не завжди можете зрозуміти ваших партнерів, а також близьких людей. Але вони зараз можуть допомогти вам у досягненні цілей. Більш сприятливий час для вас – початок тижня (понеділок). Під кінець тижня обстановка може трохи розпалюватися. Тут важливо не допускати поспіху у рішеннях та вчинках.

Гороскоп для Тельців

Ви зараз можете виявити, що дещо уповільнюється, тому що управитель вашого знака Венера готується до розвороту в ретроградний рух. Ваші основні теми можуть бути пов’язані з кар’єрою, роботою, прибутком. Зараз вас можуть відвідати якісь грандіозні ідеї щодо нових видів заробітку. Це можуть бути справді цікаві ідеї. Але, найімовірніше, у другій половині грудня ви їх ще перевірятимете, експериментуватимете над ними, виправлятимете. Зверніть увагу на своїх партнерів, вони можуть бути зайнятими вирішенням якихось старих завдань, поверненням боргів або виконанням зобов’язань, які з вами не пов’язані. Підтримайте їх, не варто ображатись і вимагати посиленої уваги до себе.

Гороскоп для Близнюків

Управитель вашого знаку Меркурій перейшов у практичний та амбітний знак Козерога. Це означає, що ваш ресурс у тому, щоб мислити логічно, вибудовувати причинно-наслідкові ланцюжки, планувати, аналізувати. Партнерські стосунки можуть вимагати уваги, особливо якщо у вас є якісь незакриті гештальти. Зараз і до 20-х чисел грудня – саме час їх закривати. Постарайтеся не потрапляти до конфліктних ситуацій на вихідних, тому що в неділю відбудеться повний місяць у вашому знаку. Він може значно зачепити тих, хто народився у другій половині знака Близнюки. Ця повня може відкрити нові можливості для вас, але для того, щоб їх побачити і сприйняти, потрібна спокійна і холодна голова.

Гороскоп для Раків

Цього тижня може розширитися коло спілкування, можуть з’явитися люди, які вам цікаві, а також ті, з ким важливо поговорити, оскільки вони можуть принести нові ідеї. Труднощі періоду полягає в тому, щоб не розпорошуватися. Зверніть увагу на здоров’я. Розсіяність може призвести до нервового перенапруження, незадоволеності, а також до ослаблення організму загалом. 14-15 грудня постарайтеся не вступати в коаліції та суперечки з керівництвом, з тими, хто перебуває вище за вас, оскільки вони зараз точно сильніші. Також можуть виникнути суперечки із партером. На вихідних побережіть себе особливо, займіться чимось приємним, що не викликатиме додаткового стресу.

Гороскоп для Левів

До вас цього тижня перебуває нова порція сили та енергії. Особливо до тих, хто народився на початку знака, може прийти розуміння цілей, а також буде можливість багато що встигнути. У фінансових питаннях варто бути максимально раціональними, тому що в цьому ключ до правильних рішень. Навіть підбір подарунків має диктуватися станом вашого гаманця. На початку тижня, особливо у вівторок, є ймовірність якогось зіткнення з партнерами. Також непередбачені ситуації можуть відбуватися на роботі. На вихідних постарайтеся утриматися від обговорення когось, розповсюдження пліток та чуток, оскільки вони можуть повернутися до вас.

Гороскоп для Дів

У вас починається чудовий період, коли ви можете зайнятися справами, які вам подобаються. Також ви можете написати всі списки, зайнятися передноворічною підготовкою та навести лад у тих справах, на які у вас зазвичай не вистачає часу. Вдома, у сім’ї можуть бути якісь ситуації, які потребують вашої уваги. Це може бути щось важливіше, якщо вас стосувалися затемнення 2021 року, особливо останнє – 4 грудня. Будьте уважними та обережними за кермом протягом усього тижня, але особливо у вівторок та в ніч із четверга на п’ятницю. Повний місяць 19 грудня може бути дещо нервовим, тому що він ознаменується неправдивою інформацією, поширенням чуток, це може бути пов’язано за статусом, репутацією. Але, якщо вам нічого бояться, то просто не варто звертати увагу на злі язики.

Гороскоп для Терезів

Терези, як і Тельці, можуть відчувати якесь внутрішнє уповільнення, тому що Венера – управитель знака – зараз гальмує. Вас можуть відвідувати цікаві ідеї збагачення, може з’явитись нова тема, пов’язана з домом, сім’єю, нерухомістю. Варто приділити увагу цим ідеям, темам, оскільки ними доведеться займатися найближчі півтора місяці. У ці дні краще не позичати і не брати на себе зайвих зобов’язань. Загалом тиждень не сильно схильний до великих витрат і вкладень. Зате це добрий час для того, щоб займатися власною освітою. Можна і треба відвідати родичів.

Гороскоп для Скорпіонів

Ваша планета-управитель Марс виходить із вашого знака, у такий спосіб ви можете відчути не лише спад напруження, а й спад енергії. Увага може перейти на тему грошей, майна, заощаджень, накопичень. Можливо, доведеться переглянути якісь фінансові зобов’язання, варто перерахувати, що у вас є на рахунках. Це гарний час, щоб віддати борги. Ваші партнери зараз до вас тягнуться, приділятимуть максимум уваги. Не факт, що ви зможете відповісти тим самим, але важливо не образити близьку людину своїм холодом.

Гороскоп для Стрільців

Ви на початку тижня можете відчути приплив сил, але не поспішайте діяти. Загалом, ваш вдалий час – ближче до кінця грудня. Зараз краще не займатися закладенням майбутніх проектів, більше часу приділіть боргам та зобов’язанням. У стосунках з партнерами ви можете виявити певну меркантильність з їхнього боку, а це може корчити. Однак це не завжди є ознакою байдужості, іноді це банальна потреба все прорахувати. Можливо, партнери зможуть сконцентрувати вашу увагу на дрібніших, побутових, але дуже потрібних речах. Під кінець можливі проблеми з партнерами, особливо біля повного місяця.

Гороскоп для Козерогів

Ваша непохитна ситуація з будь-якого приводу зараз може бути трохи порушена, особливо у вівторок і в середу. Але загалом раціональність зараз перемагає все. У вашому знаку перебуває Венера, яка залишиться у ньому ще півтора місяці. Також туди зайшов Меркурій, незабаром приєднається Сонце. Тому хвилюватися, що ви не впораєтеся з якоюсь складністю – не варто. Зараз важливо зрозуміти, що саме ви цінуєте і чого хочете досягти, а решта людей та обставин підлаштовуються під ваше розуміння себе.

Гороскоп для Водоліїв

У вас пришвидшується розвиток стосунків із друзями, групами людей. Однак можуть виникнути розбіжності, ви можете виявити, що хтось із тих, кому ви довіряли, більше не заслуговує на це. Хоча зараз такий час, коли треба відпускати образи, особливо якщо вас якось торкнулися затемнення 2021 року. Це гарний тиждень для аналізу ваших успіхів та помилок. У борг краще не брати, але добре повернути те, що ви взяли. Зверніть увагу на дітей, на їхні потреби, вони зараз можуть займатися тим, що б ви не схвалили.

Гороскоп для Риб

У вас досить активна сфера кар’єри. Ви можете настільки захопитися роботою, що під кінець тижня можливий конфлікт із сім’єю. Важливо налагодити баланс між роботою та особистим життям. Зараз приходять цікаві люди у ваше оточення, важливо прислухатися до того, що вони кажуть. Також не рекомендуються великі покупки цього тижня. Хоча у понеділок-вівторок ви можете не прислухатися до цієї поради та придбати щось спонтанно. Намагайтеся хоча б, щоб це не коштувало всіх грошей світу. Але основна рекомендація – не вкладати, не витрачати, не поспішати із вирішенням фінансових питань.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка