Гороскоп на День святого Валентина: кому загрожує розрив стосунків 14 лютого

12 Лютого 2020, 10:26
Гороскоп на День святого Валентина: кому загрожує розрив стосунків 14 лютого

Гороскоп на День святого Валентина обіцяє серйозні випробування у стосунках для Раків, Терезів та Стрільців, йдеться у прогнозі відомого астролога Павла Глоби.

Раки

Гороскоп на 14 лютого для деяких людей, які народилися у цей знак, віщує розрив стосунків. Зважитися на цей єдино вірний для них крок зможуть Раки, які довгий час тягнули відносини, які давно себе віджили. Втім, ініціатива розставання не врятує декого від болю.

Павло Глоба заспокоює, нова доленосна зустріч може чекати вже наприкінці лютого.

Зараз дивляться

Терези

Максимальне напруження у стосунках напередодні Дня святого Валентина також відчуватимуть люди під цим знаком. Якщо Терези все ж зважаться на розрив 14 лютого – це стане “точкою неповернення”.

Читайте: Гороскоп для всіх знаків зодіаку на лютий 2020

Стрільці

Представники цього знака Зодіаку напередодні свята захочуть свободи і незалежності. Втома від жорстких рамок серйозних стосунків дасть про себе знати і Стрільці в буквальному сенсі вкажуть партнеру на двері на День святого Валентина.

До слова, для тих, хто впевнений у майбутньому своїх стосунків, Факти ICTV підготували добірку романтичних закладів Києва, де можна провести День всіх закоханих.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка