Фото Відео Відпочинок

Рівень упав: у мережі обурюються через те, як прикрасили Білий Дім до Різдва

Рівень упав: у мережі обурюються через те, як прикрасили Білий Дім до Різдва

У США показали, як прикрасили Білий Дім до Різдва. Традиційно за це відповідала перша леді – Джилл Байден, а допомагали їй у цьому близько ста волонтерів.

Для сім’ї 46-го президента США Джо Байдена це перше Різдво у Білому Домі.

Дизайн новорічного оздоблення ґрунтується на ідеї священних речей, які об’єднують та долають відстань, час і навіть обмеження пандемії.

Зараз дивляться

Команда волонтерів у Білому Домі встановила 41 ялинку, розмістила 25 святкових вінків та 300 свічок, а також використала майже 2 тис. метрів стрічки, 10 тис. прикрас та 78 759 вогнів гірлянд. Над каміном розмістили шкарпетки, в які потім покладуть подарунки для онуків Байдена.

До гілок однієї з ялинок, яка стоїть у Парадній їдальні, прикріпили фотографії колишніх президентів та перших леді США (Джон та Жаклін Кеннеді, Дональд та Меланія Трамп, Барак та Мішель Обама).

Також були й інші посилання. Зокрема, в одній із кімнат поставили пряникову копію Білого Дому, а також тих установ, які не припиняли свою роботу під час пандемії. Йдеться про поліцію, лікарні, пожежну охорону, пошту.

Прикраси мають  простий і звичний вигляд. Однак у мережі одразу почали порівнювати з тим, як прикрашала Білий Дім Меланія Трамп, яка робила це з особливим розмахом. Більшість коментарів було присвячено саме цьому.

Що пишуть у мережі:

  • Меланія впоралася краще.
  • Найгірший декор з тих, що коли-небудь були. Цільовий рівень у кращому випадку.
  • Минулого року прикраси були – вогонь.
  • Низький рівень, Джо.
  • Це жахливо, порівняно з тим, що було 4 роки тому!
  • Справді? Де той чудовий зал, в якому була Меланія?
  • Вона не Меланія. Меланія випромінювала елегантність.
  • Занадто просто.
  • Команда WALMART (магазин з демократичними цінами у США) приїхала прикрасити наш Білий дім? Виглядає дуже дешево та без смаку.
  • Рівень упав, якщо порівнювати з шикарними та елегантними прикрасами, які виставила чудова Меланія Трамп.

Як Білий Дім прикрашала Меланія Трамп

Темою святкового оформлення 2020 року була назва патріотичної пісні America, the Beautiful. Так перша леді хотіла відзначити велич своєї батьківщини.

Проте минулого року Меланію критикували за зайвий розмах.

Загалом і ми можемо порівняти, яка з перших леді  впоралася краще. Хоча тут швидше вирішує смак людини. Адже комусь ближче простота і затишок, а хтось захоплюється імперським розмахом.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка