На вулицях Києва з’явилися плакати, які висміюють президента Росії

На вулицях Києва з’явилися плакати, які висміюють президента Росії

На вулицях Києва з’явилися глузливі плакати із зображенням президента РФ Володимира Путіна.

На одному з постерів диктатора зображено з макіяжем – фотографія заборонена в Росії, проте заповнює вулиці української столиці.

Ідейний натхненник мистецької акції – письменник Андрій Меронік. Ідею він втілює разом із креативним директором проєкту — Наташа Kto Nado.

Зараз дивляться

За словами організаторів, місія проєкту – знищити образ великого та жахливого диктатора, а також продемонструвати світові, що українці є хороброю та вільною нацією, на яку не має впливу вибудуваний роками демонічний образ.

– Як ми знаємо, гумор – це найкращий спосіб роздемонізувати. Диктатор настільки боїться бути смішним, що навіть зображення себе — а насправді це не він, а лише людина з мейком, схожа на агресора — забороняє в будь-якому вигляді. І сьогодні такий тролінг стає чудовим політичним інструментом, – каже Андрій.

Коротка серія постерів супроводжується підписами: Чувак, нікому не потрібен твій дікпік, Необґрунтовані претензії на домінування — це смішно, Контакт із реальністю – запорука адекватної самооцінки, Сфокусованість на собі нікому не личить та Програвай гідно.

Є у проєкту й друга місія – показати на прикладі тирана, який втратив контакт із реальністю, як не треба поводитися у стосунках.

– Інакше можна не лише втратити хороше ставлення до себе, а й стати вигнанцем у всьому світі. Що, власне, зараз і відбувається, – зазначає Меронік.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка