В Україні запрацював додаток для виявлення диверсантів

Блокпост
Джерело: Depositphotos

В Україні запрацював сервіс ТиХто (ТyHto) для перевірки людей. За його допомогою можна буде виявити диверсанта.

Додаток створив сервіс YouControl разом з Artellence та підтримкою СБУ, і він знадобиться на блокпостах, на вулиці під час комендантської години та в будь-якому іншому доступному місці, де потрібно ідентифікувати особу.

Сервіс буде особливо корисним для СБУ, ТРО, Нацгвардії та волонтерів. Проте ознайомитись із можливостями може кожен.

Зараз дивляться

За допомогою ТиХто можна переконатися у відповідності фото людини у паспорті та дійсності документа. Користувачі зможуть дізнатися, якщо особа перебуває в міжнародному розшуку, базі терористів чи диверсантів, або ж у списку Миротворець. Додаток також покаже, якщо на особу було накладено санкції РНБО. Також можна перевірити автомобіль – він може бути оголошений у розшук.

Розробники заявили про безпеку сервісу – програма не зберігає особисті дані, а всю інформацію бере з відкритих джерел. Сервіс не дає гарантій, що перед вами зловмисник – сповіщення про підозрілі особи має бути передано поліції для більш детальної перевірки.

Щоб перевірити особу, необхідно вказати ПІБ, серію чи номер паспорта, а також дату народження. Пошук буде здійснено навіть у разі введення одного з параметрів, але через це сильно постраждає точність.

Для перевірки транспорту необхідно ввести його номер, після чого ТиХто надасть додаткову інформацію про машину – марку, модель, колір та рік випуску.

Завантажити програму можна безкоштовно на Android та iOS.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка