Скандал з YouTube Music: платформа “анексувала” українських артистів

YouTube Music
Джерело: Depositphotos

Платформа YouTube Music потрапила у скандал через те, що позиціонує українських артистів як росіян.

При формуванні тематичних плейлистів редактори російського сегменту використовують фото українських виконавців для обкладинки. На цей факт звернуло увагу видання Muzvar.

Наприклад, на обкладинці плейлиста Свіжі релізи з Росії можна побачити фотографію Костянтина Дмитрієва (Constantine). А у самому списку присутні треки Michelle Andrade, Насті Каменських, Наді Дорофєєвої і гурту Mozgi.

Зараз дивляться

YouTube Music

Якщо згадку артистів із російськомовним репертуаром укладачі плейлиста ще можуть якось виправдати, то присутність гурту Океан Ельзи у плейлисті та на обкладинці Найкраще з російського року , виглядає щонайменше дивно.

YouTube Music

У плейлисті під назвою Найкраще з нашого інді можна знайти треки співачки Onuka, а сама Ната Жижченко прикрашає обкладинку добірки пісень.

YouTube Music

Варто зауважити, що наразі увесь український музичний контент на платформі YouTube Music модерується з московського офісу компанії. Власне, це і є причиною “анексії” українських виконавців.

І вже тривалий час Мінцифри веде розмову про те, що Google і YouTube мають відкрити офіси в Україні. Лише таким чином вдасться повністю побороти російську пропаганду.

Теги
YouTube
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка