Путін повинен піти: хакери зламали Lenta.ru і російський Rutube

Путін повинен піти: хакери зламали Lenta.ru і російський Rutube
Джерело: Pixabay

У Росії Rutube і деякі пропагандистські новинні інтернет-видання зазнали кібератак.

Зокрема, у Rutube заявили, що відеохостинг зазнав потужної кібератаки. Наразі зайти на платформу неможливо. Rutube не відкривається у користувачів.

Тим часом на сайті одного з провідних пропагандистських російських новинних інтернет-видань Lenta.ru зявились матеріали із заголовками, які прямо суперечать політиці Кремля.

Зараз дивляться

Зокрема, хакери оприлюднили тексти з такими назвами: Зеленський виявився крутішим, ніж Путін; Війною легше приховати провали в економіці; Путін повинен піти; Росія кидає трупи своїх солдатів в Україні.

Путін повинен піти: хакери зламали Lenta.ru і російський Rutube / 3 зображення

Пізніше російське видання Медіазона з посиланням на власні джерела повідомило, що хакерської атаки не було, а матеріали на сайті оприлюднили співробітники Lenta.ru.

На початку квітня хакерська група ATW, пов’язана з групою Anonymous, атакувала російський Газпром. Тоді на сайті компанії з’явилася “заява” голови правління компанії Олексія Міллера під назвою Альтернативна Росія.

У маніфесті, який хакери опублікували на сайті Газпрому, були заклики Ні війні! Ні насильству в Україні! Не допустимо перетворити миролюбний народ Росії на нацистів, наші діти нам цього не пробачать!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка