Політ на Марс дедалі ближче: Маск показав двигуни Raptor 2 для ракети Starship

Корабль Starship

Мільярдер і глава SpaceX показав понад десять двигунів Raptor 2 для ракети Starship. Саме вони допоможуть космічному кораблю долітати до Марса.

Маск також розкрив подробиці цих двигунів і вказав на їхнє розташування в Twitter.

– Ракетні двигуни Raptor 2 на Зоряній базі (Starbase), кожен розвиватиме понад 230 метричних тонн-сил або понад пів мільйона фунтів сили, – заявив мільярдер.

Після тривалих випробувань, ще на початку 2022 року глава SpaceX заявив про стабільність роботи двигунів Raptor 2. Нова модифікація побила попередній рекорд тиску 268,9 бара – він тримався з 2019 року.

За допомогою Raptor 2 Маск сподівався випробувати ракету Starship у космосі на початку 2022 року, але влада США йому завадила з реалізацією. У березні цього року він заявив про нові терміни проведення випробувань – вони заплановані на травень.

– До наступного місяця ми добудуємо 39 готових до польотів двигунів, потім ще місяць піде на їхню установку – політ відбудеться ближче до травня, – написав він у Twitter.

Раніше прототипи Starship вже випробовували у повітрі, але вони не покидали межі атмосфери Землі.

Маск займається як освоєнням космосу, так і вакуумними поїздами у межах нашої планети. Він заявив, що хоче зробити першу робочу гілку Hyperloop найближчими роками.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка