Meta буде самостійно модерувати контент про війну в Україні

Meta буде самостійно модерувати контент про війну в Україні
Джерело: Depositphotos

Компанія Meta, яка володіє соцмережами Facebook і Instagram, відкликала запит до наглядової ради про роз’яснення правил модерації контенту щодо російського вторгнення в Україну.

Таким чином Meta має право самостійно вирішувати, як справлятися з безліччю проблем платформи, викликаних війною, починаючи від закликів українців до насильства проти російських загарбників і закінчуючи фальшивими відеороликами про війну і зловмисним зломом офіційних акаунтів у Facebook.

Наглядова рада, створена засновником Facebook Марком Цукербергом як незалежна організація, складається з експертів з цивільних прав і свободи слова. Вони можуть видавати необов’язкові директиви для Meta щодо модерації контенту, а також розглядати конкретні випадки видалення контенту.

Зараз дивляться

– Це рішення далося нам нелегко. Ми з нетерпінням чекаємо можливості звернутися до експертної ради з інших складних випадків модерації контенту в майбутньому, – йдеться у заяві керівництва Meta.

Зазначимо, що запит Meta на отримання вказівок був поданий 25 березня. Наглядова рада погодилася розглянути це питання 29 березня, проте компанія відкликала запит наприкінці квітня.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка