Instagram допоміг вченим виявити новий вид змії

Instagram
Джерело: Unsplash

Вченим вдалося виявити новий вид змій за допомогою Instagram. Знімок із невідомим видом лускатого знайшли у популярній соцмережі.

Під час пандемії мешканець Індії Вірендар Бхардвадж, магістрант Університету Гуру Нанак Дев у Амрітсарі, почав досліджувати своє власне подвір’я — фотографував змій, ящірок та жаб, які мешкали неподалік будинку чоловіка. Вдалі знімки Вірендар опублікував у Instagram.

Герпетолог Зішан Мірза помітив на знімках чоловіка змію, яку раніше ніколи не бачив. Через деякий час пошуків з’ясувалося, що ця тварина не підходить під описи усіх відомих видів лускатих. Відомо лише те, що змія належала до групи, яку зазвичай називають зміями кукрі через незвичайну форму зубів.

Зараз дивляться

Автору знімків вдалося зловити змію й отримати молекулярні дані тварини. Результати аналізів показали, що цей вид ще ніколи не описували.

– Дуже цікаво відзначити, як зображення з Instagram привело до відкриття такої гарної змії, яка була невідома світу, – сказав Мірза Монгабай.

Цей рік дуже багатий не лише на вивчення тварин, а й на винаходи. Наприклад, у 2021 році експертам вдалося створити пристрій, який може озвучувати надрукований текст. Також у продажу з’явилася камера з паперу. Ознайомитися зі списком найунікальніших винаходів 2021 можна в матеріалі.

Джерело
EurekAlert
Теги
Instagram
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка