Безкоштовні для перегляду: The New York Times, Financial Times скасували підписку

Газеты
Джерело: Depositphotos

Великі закордонні ЗМІ скасували платну підписку читачам з України та Росії. Тепер їхні публікації можна безкоштовно переглядати – це все робиться для поширення інформації про війну у нашій країні.

Йдеться про видання Dow Jones, Financial Times, The Economist, The Washington Post та The New York Times.

Всупереч збиткам, новинні ресурси усвідомлюють свою місію у війні – розповісти людям про те, що відбувається, і показувати правду.

Зараз дивляться

Так, ключові публікації Financial Times про Україну доступні для безкоштовного читання.

Аналогічно вчинили й у The Washington Post – почитати новини можна в Україні та Росії ще з минулого тижня.

– The Post вірить у місію вільної преси і тому прагне допомагати інформувати тих, хто перебуває у країнах, порушених війною, і де демократія під загрозою, – заявив представник видання.

Dow Jones скасували платний доступ для The Wall Street Journal, Barron’s, MarketWatch та Financial News в Україні незабаром після вторгнення, а також у сусідніх країнах, які спостерігають великий наплив українських біженців.

The Economist теж скасував платний доступ у Росії та Україні. Цифровий редактор ЗМІ повідомляє, що видання подвоїло кількість публікацій за останні три тижні.

Для користувачів Telegram The Washington Post, The New York Times та Financial Times створили свої Telegram-канали – вони безкоштовно публікують фотографії, відео та статті про війну в Україні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка