Масажна подушка чи пилосос: ідеї подарунків водієві на День автомобіліста

Масажна подушка чи пилосос: ідеї подарунків водієві на День автомобіліста
Джерело: Pixabay Pexels

31 жовтня відзначають День автомобіліста. Щорічно це свято припадає на останню неділю другого місяця осені. В цю дату прийнято вітати як професійних шоферів, так і любителів.

Якщо ви не можете обрати подарунок на День автомобіліста, Факти ICTV підготували для вас список цікавих ідей.

Ідеї подарунків на День автомобіліста

Ароматизатор – річ, яка необхідна в кожному транспортному засобі. Вона надасть авомобілю свіжості та перекриє небажані запахи.

Зараз дивляться

ароматизатор в авто

Автомобільний пилосос – компактний пилосос маленьких розмірів, завдяки якому прибирання в авто стане набагато зручнішим. Крім того, за допомогою пристрою можна потрапити до важкодоступних поверхонь.

Гаджети для автомобіля – відмінний подарунок на День автомобіліста в Україні. Презентом може слугувати навігатор, відеореєстратор, зарядний пристрій, тримач для телефону.

Набір для чищення снігу – корисні предмети, які стануть у нагоді з першими холодами. Зазвичай до складу набору входить щітка, розкладна лопата, рукавички. За допомогою них можна розчистити авто від снігу та льоду.

Масажна подушка – ще один оригінальний подарунок на День автомобіліста. Робота водія потребує довготривалого сидіння, яке погано впливає на стан здоров’я. Масажна подушка допоможе водію розслабитися та зняти втому.

Аптечка. В автівці кожного водія мають бути ліки, необхідні для першої допомоги.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка