День алкоголіка: історія свята та жартівливі листівки

коктейль, бар
Джерело: Depositphotos

Традиційно 20 лютого у світі відзначають незвичайне свято – Міжнародний День людей, які перемогли алкоголізм, або День алкоголіка.

Ця дата присвячена людям, які змогли перебороти алкогольну залежність та назавжди позбутися цієї пагубної звички. З нагоди свята Факти ICTV підготували жартивливі привітання у листівках з Днем алкоголіка.

***

Зараз дивляться

День алкоголіка День алкоголіка День алкоголіка День алкоголіка День алкоголіка День алкоголіка День алкоголіка

***

Історія цього свята достеменно невідома, проте існує думка, що його почали відзначати у 1943 році. Саме тоді винайшли перший у світі гранований стакан, який призначався для розпивання алкоголю. Він був випущений на заводі в місті Гусь Хрустальний.

Зазвичай цього дня проводять флешмоби та інші акції, присвячені боротьбі з алкоголізмом. Відомі люди, які колись мали проблеми з алкоголем діляться своїм досвідом перемоги над згубною звичкою, тим самим формуючи у молоді огиду до алкоголізму.

В це свято краще проявити турботу до себе і зробити щось корисне, наприклад зайнятися спортом.

Варто пам’ятати, що алкогольні напої негативно впливають як на фізичне, так і на психологічне здоров’я людини. Безпечної дози не існує, а здоровий спосіб життя – це найкраща протидія проявам алкоголізму.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка