Відео Музика

Жадан і собаки заспівали про дітей, які ховаються в метро Харкова

Жадан і собаки заспівали про дітей, які ховаються в метро Харкова

Гурт Жадан і собаки презентував нову пісню під назвою Метро. Композиція присвячена дітям, яким доводиться жити у харківському метро під час повномасштабної війни в Україні.

Це вже друга пісня, яку колектив за час російсько-української війни присвятив дітям, оскільки вважає їх найбільш беззахисними.

Зараз дивляться

– Про наших дітей, про нашу пам’ять, про наші надії. Ми вже вдруге співаємо про дітей упродовж цієї війни. Можливо тому, що діти це і є наша цільова аудиторія. А може тому, що діти в цій війні найбільш беззахисні. Вони потребують нашої уваги та турботи. Бережіть одне одного, дорогі брати та сестри. Все буде Україна, – зазначає колектив.

Лідер гурту Сергій Жадан у Facebook розповів, що на написання композиції його надихнули двоє харківських хлопчиків, яких він зустрів у метро.

– Вони допомагали дорослим, стежили за порядком і організовували “малих”, бо самі були теж уже ніби як і дорослими. Ось після цього й написалася ця пісня. За ці три місяці війни мені вдалося бачити багатьох харківських дітей. Когось ми вивозили з міста, для когось співали в метро, комусь привозили їжу в бомбосховища. Вони були різні – мовчазні й налякані, веселі й упевнені в собі, хтось був на дитячому куражі, хтось був у постійному стресі, – розповів фронтмен.

Він додав, що пісня невесела, однак у ній багато любові.

Фото: Жадан і собаки

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка